IMPREZA W WESOŁYM ROGERZE – MAJ

najbliższy termin: 23.05.2013r. (czwartek)
godzina: 19:00 – 20:30
miejsce: pub Wesoły Roger
adres: Poznań, ul. Wrocławska nr 21 (w bramie z Cuba Libre)
wstęp bezpłatny 

Począwszy od stycznia, w każdy ostatni czwartek miesiąca (z małymi odstępstwami na rzecz przedostatnich czwartków), w pubie Wesoły Roger będziemy organizować turnieje gier imprezowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się świetnie bawić!

Tym razem 23.05. będziecie mogli się zmierzyć w turnieju gry Halli Galli.

Żeby wziąć udział w turnieju, nie trzeba znać gry – chętnie wytłumaczymy jej zasady tuż przed rozpoczęciem zabawy. Zresztą każdy, kto grał w choć jedną grę imprezową, doskonale wie, że gry tego rodzaju są nad wyraz proste i wcale nie trzeba wkładać wysiłku w ich naukę.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam

Nagrodę dla zwycięzcy turnieju ufundował wydawca gry – G3.

MINIREGULAMIN

1. Turniej będzie składał się z rund: eliminacyjnej, półfinałowej i finałowej.

2. Liczba graczy przy jednym egzemplarzu gry będzie uzależniona od frekwencji na turnieju – rozgrywki mogą być 3- albo 4-osobowe, przy czym mogą się zmieniać w zależności od rundy turnieju.

3. Turniej przeprowadzany jest w systemie pucharowym. Liczba graczy przechodząca do następnej rundy będzie uzależniona od frekwencji na turnieju (1 albo 2 osoby), przy czym może się zmieniać w zależności od rundy turnieju.

4. Uczestnicy grają zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji gry Halli Galli. Do zdobycia punktów gracze używają ręki, którą wykładają karty.

5. Punktacja następuje zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji gry Halli Galli.

6. Turniej wygrywa osoba, która w rundzie finałowej zbierze wszystkie karty albo która nie zadzwoni przez pomyłkę w przypadku, gdy w grze zostaną 2 osoby.

Komentarze do   IMPREZA W WESOŁYM ROGERZE – MAJ