Uwielbiamy gry planszowe

Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy zrobią wszystko, aby planszówki poznało jak najwięcej ludzi! Naszym celem jest propagowanie tego hobby wszędzie gdzie to możliwe, ponieważ uważamy, że gry planszowe to jeden z najfajniejszych i najbardziej rozwijających sposobów spędzania wolnego czasu. Planszówki uczą logicznego myślenia, zdrowej rywalizacji, podejmowania decyzji – a przede wszystkim zbliżają ludzi, którzy przy jednym stole mogą pograć, porozmawiać, pośmiać się i najzwyczajniej w świecie pobyć razem.

Co robimy?

Organizujemy i pomagamy w organizacji zarówno jednorazowych jak i cyklicznych spotkań z grami planszowymi na małą i wielką skalę. Odwiedzamy szkoły, uczelnie, pokazujemy gry na targach i imprezach masowych. Oprócz tego piszemy recenzje, kręcimy video-recenzje, tłumaczymy instrukcje z języków obcych i testujemy nowe gry oraz prototypy na naszych znajomych. Robimy dla planszówek naprawdę dużo, ale…

…chcemy robić jeszcze więcej!

Chcielibyśmy wspierać jak najwięcej inicjatyw planszówkowych w Poznaniu i okolicach. Dlatego, jeśli pracujesz w szkole, domu kultury, domu dziecka bądź podobnej instytucji (albo znasz taką osobę) i chciałbyś zorganizować jednorazowe spotkanie, kółko gier planszowych albo turniej – pisz do nas śmiało, a my chętnie Ci pomożemy. Dysponujemy sporą biblioteką gier planszowych, która pomaga nam w realizacji naszych zadań i celów, które sobie postawiliśmy.

Do zobaczenia przy planszy!

Ze względu na prace sądów, oczekujemy na numer KRS. Jednakże, czasu jest niewiele, pracy jest dużo, więc my już działamy na pełnych obrotach. Jak tylko sądy zakończą swoje procedury z chęcią porozmawiamy z Tobą o współpracy!