Impreza w Wesołym Rogerze – czerwiec

najbliższy termin: 27.06.2013r. (czwartek)
godzina: 19:00 – 20:30
miejsce: pub Wesoły Roger
adres: Poznań, ul. Wrocławska nr 21 (w bramie z Cuba Libre)
wstęp bezpłatny

Serdecznie zapraszamy wszystkich,
którzy chcą się świetnie bawić na ostatni turniej z serii „impreza w Wesołym Rogerze”. Tym razem długo oczekiwany turniej Time’s Up!

Żeby wziąć udział w turnieju, nie trzeba znać gry – chętnie wytłumaczymy jej zasady tuż przed rozpoczęciem zabawy. Zresztą każdy, kto grał w choć jedną grę imprezową, doskonale wie, że gry tego rodzaju są nad wyraz proste i wcale nie trzeba wkładać wysiłku w ich naukę. Jeśli nie masz pary do gry – nie martw się! Na pewno nie będziesz jedyny i znajdzie się ktoś, kto z Tobą chętnie zagra.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam

Nagrodę dla zwycięzcy turnieju ufundował wydawca gry – rebel.pl

MINIREGULAMIN

1. Turniej będzie składał się z rund: eliminacyjnej, półfinałowej i finałowej.

2. Liczba graczy przy jednym egzemplarzu gry będzie uzależniona od frekwencji na turnieju – rozgrywki mogą być 4-, 6- albo 8-osobowe, przy czym mogą się zmieniać w zależności od rundy turnieju.

3. Turniej przeprowadzany jest w systemie pucharowym. Liczba graczy przechodząca do następnej rundy będzie uzależniona od frekwencji na turnieju (2, 4 albo 6 osób), przy czym może się zmieniać w zależności od rundy turnieju.

4. Uczestnicy grają zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji gry Time’s Up. Uczestnicy przy każdym stole wybierają stronę kart, która będzie odgadywana. W razie braku zgody decyduje sędzia.

5. Punktacja następuje zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji gry Time’s Up.

6. Turniej wygrywa drużyna z największą liczbą punktów zdobytych w rundzie finałowej. W przypadku remisu, drużyny remisujące grają jeszcze jedną rundę, używając zestawu kart z poprzednich rund, a polegającą na odgadywaniu postaci po przybieranej przez animatora pozie. W przypadku dalszego remisu, każda drużyna otrzymuje 10 wcześniej niegranych kart. Wygrywa drużyna, która zgadnie więcej postaci zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji gry Time’s Up dla rundy pierwszej.

 

Komentarze do   Impreza w Wesołym Rogerze – czerwiec