Półkolonie w Koziegłowach

termin: 14, 17 i 18 stycznia 2012r. (poniedziałek, czwartek, piątek)
godzina: 9:00 – 14:00
miejsce: Gimnazjum w Koziegłowach
adres: Koziegłowy, ul. Piaskowa nr 15

wstęp bezpłatny, tylko dla uczniów Gimnazjum w Koziegłowach

Kilka tygodni temu zwrócił się do nas z prośbą o pomoc Pan Dawid Łasiński – nauczyciel w Gimnazjum w Koziegłowach. Okazało się, że od niedawna jest ogromnym miłośnikiem gier planszowych i swoją pasją postanowił zarazić uczniów szkoły, w której uczy. Tak też narodził się Klub Gier Towarzyskich, którego Pan Dawid Łasiński jest opiekunem, a którego zadaniem jest popularyzacja gier planszowych jako sposobu spędzania wolnego czasu, pokazanie, że planszówki mogą wspaniale rozwijać, a przy okazji pomagać w kontaktach

 Jako że podziwiamy i kibicujemy tego typu inicjatywom, postanowiliśmy pomóc Panu Dawidowi Łasińskiemu, jak tylko umiemy najlepiej. Na początek nasze gry i wolontariusze pojawią się na półkoloniach w Gimnazjum. A potem… Zobaczymy :)

 Na razie serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Gimnazjum w Koziegłowach na granie w dniach 14.-18.01.2013r.

ATRAKCJE

 Tym razem atrakcjami dla uczniów, którzy zdecydują się spędzić ferie z grami planszowymi, będą… same gry planszowe. Tym razem nie będziemy organizować żadnych konkursów ani turniejów, żeby w kameralnym gronie poznać jak najwięcej ciekawych tytułów. Niemniej szykujemy dla uczniów malutkie niespodzianki. Co to będzie? Przekonajcie się sami.

 LISTA DOSTĘPNYCH GIER

 Na półkoloniach na uczniów będzie czekało ponad 30 gier – część dzięki Panu Dawidowi Łasińskiemu, a część przywieziona z fundacyjnych zbiorów. Znajdziecie wśród nich zarówno klasyki jak i gry mniej znane, zarówno gry imprezowe jak i ekonomiczne. A przy wszystkich na pewno będziecie się dobrze bawić.

 1. 6 bierze
 2. Ave Caesar
 3. Blefuj
 4. Blockers
 5. Chinatown
 6. Cytadela
 7. Dobble
 8. Fasolki
 9. Fluch der Mumie
 10. Hobbit
 11. Jungle Speed
 12. K2
 13. Kolejka
 14. Ligretto 
 15. Linie Lotnicze Europa
 16. Marakech
 17. Neuroshima Hex
 18. Osadnicy z Catanu
 19. Packa na muchy
 20. Palce w pralce
 21. Qwirkle
 22. Sabotażysta
 23. Sałatka z karalucha
 24. Set
 25. Stone Age
 26. Thurn und Taxis
 27. Uga Buga!
 28. Zakazana wyspa 

Komentarze do   Półkolonie w Koziegłowach