Impreza w Wesołym Rogerze – luty

najbliższy termin:  28.02.2013r. (czwartek)
godzina: 19:00 – 20:30
miejsce
: pub Wesoły Roger
adres: Poznań, ul. Wrocławska nr 21 (w bramie z Cuba Libre)
wstęp bezpłatny

Począwszy od stycznia, w każdy ostatni czwartek miesiąca (z małymi odstępstwami na rzecz przedostatnich czwartków), w pubie Wesoły Roger będziemy organizować turnieje gier imprezowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się świetnie bawić!

Tym razem 28.02. będziecie mogli się zmierzyć w turnieju gry SET.

Żeby wziąć udział w turnieju, nie trzeba znać gry – chętnie wytłumaczymy jej zasady tuż przed rozpoczęciem zabawy. Zresztą każdy, kto grał w choć jedną grę imprezową, doskonale wie, że gry tego rodzaju są nad wyraz proste i wcale nie trzeba wkładać wysiłku w ich naukę.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam

Nagrodę dla zwycięzcy turnieju ufundował wydawca gry – G3.

MINIREGULAMIN

1. Turniej będzie składał się z rund: eliminacyjnej, półfinałowej i finałowej.

2. Liczba graczy przy jednym egzemplarzu gry będzie uzależniona od frekwencji na turnieju – rozgrywki mogą być 4-, 5- albo 6-osobowe, przy czym mogą się zmieniać w zależności od rundy turnieju.

3. Turniej przeprowadzany jest w systemie pucharowym. Liczba graczy przechodząca do następnej rundy będzie uzależniona od frekwencji na turnieju (2, 3 albo 4 osoby), przy czym może się zmieniać w zależności od rundy turnieju.

4. Uczestnicy grają zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji gry SET.

5. Punktacja następuje na podstawie zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji gry SET.

6. Turniej wygrywa osoba z największą liczbą punktów zdobytych w rundzie finałowej. W razie remisu gracze remisujący rozgrywają dodatkową partię. W razie remisu po dodatkowej partii o miejscu na podium decydują rzuty kością wykonane przez graczy (wygrywa najwyższy wynik).

A za miesiąc kolejny turniej.

Komentarze do   Impreza w Wesołym Rogerze – luty